Závod pro dobrou věc

22.12.2020
S radostí oznamujeme, že jsme včera předali dárkové certifikáty 3 mladým sportovcům, které v příštím roce Spolek CHKS podpoří ve sportu, který je baví: Sebastián (thajský box), Natálka (thajský box) a Barča (mažoretky). 
Děkujeme všem sponzorům, účastníkům, fanouškům i kamarádům, kteří přispěli jakoukoliv pomocí během 1. ročníku závodu Biatlon pod Javorovým a pomohli tak dobré věci.
Přejeme Vám všem krásné a veselé Vánoce (my už je měli včera :)) a do Nového roku hlavně zdraví a hodně sportovních zážitků.
Na viděnou na 2. ročníku závodu v roce 2021.
certifikaty_web.jpg sebastian web Natalka_web.jpg Barca_web.jpg

2. 7. 2020 
Formuláře hotovy, webovky upraveny, prostě máme HOTOVO! A CO VLASTNĚ? Dnešním dnem spouštíme PŘÍJEM ŽÁDOSTÍ O FINANČNÍ PODPORU. Podpora je určena na sportovní aktivity dětí ve věku od 6 do 18 let. Kdo přesně může žádat a další potřebné informace naleznete na našich webových stránkách v sekci "Pomáháme".
Pokud znáte někoho ve svém okolí, komu bychom prostřednictvím naší podpory mohli pomoct, řekněte mu o nás. O jakékoliv sdílení a šíření budeme jen rádi.

2. 6. 2020 
Máme za sebou úpravu webových stránek, přípravu všech potřebných dokumentů a formulářů, finišujeme a již brzy zveřejníme podrobnější informace….

16. 5. 2020  
Dnes zasedala Rada Spolku CHKS, máme vymyšlený způsob, jak pomoct dětem a mladým lidem, kteří chtějí sportovat, ale z různých důvodů nemohou. Teď to vše převést do praxe. 

25. 3. 2020
Tak nám ten koronavirus změnil plány, ale nejsme sami. Alespoň šijeme. Vám přejeme, ať jste hlavně zdraví a můžete brzy začít opět normálně sportovat.

 24. 2. 2020 -
1. ročník závodu je úspěšně za námi a nás čeká další fáze projektu: podpora mladých sportovců – jak na to? Jelikož se jedná
o 1. ročník, je třeba vše vymyslet, vytvořit. Inspirovali jsme se u České olympijské nadace, která také podporuje děti a mladé lidi ve sportu.

 

 logo2biatlonpodjav.black.jpg